MENU

ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG 2015

Majlis Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) 2015 MDKpr dan Majlis Meraikan Pesara telah diadakan pada 25 Mac 2016 di Auditorium Majlis Daerah Kampar. Seramai 19 orang anggota telah menerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang dan 113 anggota menerima Anugerah Perkhidmatan Terpuji.
Majlis turut meraikan 15 orang anggota yang diberikan pengiktirafan dengan Anugerah Lama Perkhidmatan.  Seramai empat orang pesara juga turut diraikan dalam majlis yang sama iaitu Pn Noridah bt Rasadi, Pn Zuraidah bt Thani, En Mohammad Sidek b Abdul Ghani dan En Azizi b Aziz.
Pihak Majlis mengucapkan setinggi-tinggi tahniah kepada para penerima anugerah dan ucapam penghargaan terima kasih yang tidak terhingga kepada para penerima Anugerah Lama Perkhidmatan dan para pesara.

Senarai penerima anugerah adalah seperti berikut :

ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG (APC)TAHUN 2015

BIL. NAMA KAKITANGAN JAWATAN /  GRED NO. KAD PENGENALAN JABATAN / BAHAGIAN  / UNIT
1 AZAHAR B. ABDUL AZIZ PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
2 MAHFUZAH BT MOKHTAR PEMBANTU TADBIR N17 - JABATAN KEJURUTERAAN
3 MOHD REDZUAN B. ROSLAN PEOLONG AKAUNTAN W27 - JABATAN PERBENDAHARAAN
4 NUR HAWADILLA BT MUSTAFA AL BAKRI PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
5 ABDUL MUADZ B. ABDUL HAKIM PEMBANTU KEMAHIRAN H11  - JABATAN KEJURUTERAAN
6 MOHD AMIRUL B. HARUN PEMBANTU TADBIR N17 - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
7 HASHIM  B. ABDUL AZIZ PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
8 ZAIDI B. ISMAIL PEKERJA AWAM R1 (KUP) - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
9 MIOR FAIRUL HAFIZ B. JAFAR SIDEK PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
10 BAH MASRA A/L MUHAMAD PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
11 ZAINUDDIN B. ABDUL HAMID PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
12 AHMAD FAIZAL BIN BAHAROM PEN. ARKITEK LANDSKAP JA29 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
13 MOHAMED AMIRUL FAHMI B. MOHD HANAFI PEN. PEG. PERANCANG  JA29(OSC) - UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
14 MOHD AZIZI B. ABDUL AZIZ PEMBANTU AWAM H11  - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA (R. REHAT)
15 AZMI FADTRI BIN ARBI PEMANDU KENDERAAN R3 (KUP) - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
16 RAVISANGAR A/L PANEERSELVAN PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
17 AZMI B. ABDUL RAHMAN PEKERJA AWAM R4 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
18 DANIAL HARIEF NAJIB B. LOKMAN NAJIB PEMBANTU AWAM H11  - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
19 PANEERSELVAN A/L ARUMUGAM PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN PENGUATKUASAAN

 

ANUGERAH PERKHIDMATAN TERPUJI 

BIL. NAMA KAKITANGAN JAWATAN /  GRED NO. KAD PENGENALAN JABATAN / BAHAGIAN  / UNIT
1 AZHAR BIN AHMAD BAKRI PEN.PEG.KES.PERSEKITARAN U32 - UNIT PELESENAN AM
2 MOHD NAZIR B. ABU SANI PEMANDU KENDERAAN R3 (KUP) - UNIT KESIHATAN AM
3 ZULKARNAIN B. BAHARI PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
4 JAMAL SAFRY B. ABBAS PEMANDU KENDERAAN R6 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
5 ZAINUDDIN B. NORDIN @ ADAM PEMANDU KENDERAAN R3 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
6 GOH SENG CHEE PEG.KES.PERSEKITARAN U41 - JABATAN KESIHATAN AWAM
7 NORIDAH BINTI RASADI PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) - JABATAN PERBENDAHARAAN
8 AZIZ B. JAAFAR PEMANDU KENDERAAN R6 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
9 MOHD HASRI B. ISMAIL TUKANG K3 R14 (KUP) - JABATAN KEJURUTERAAN
10 NORSEDAH BT. JERIMI PEMBANTU AKAUNTAN W22 - JABATAN PERBENDAHARAAN
11 ROSLI B. ARIFFIN PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
12 KHUMAIZAH BT. AZIZ PEMBANTU TADBIR N22 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
13 NUR SYAHIDA BT. PANDAK PEMBANTU TADBIR N17 - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
14 SALMAH BT. HASHIM PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) - JABATAN PERBENDAHARAAN
15 ALIF SYAIRAZI B. MOHD SAPIAN PEMBANTU OPERASI N11 - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
16 BORHAN B. AHMAD SAMAN HURI PENOLONG JURUTERA JA29 - JABATAN KEJURUTERAAN
17 ROSLI B. OTHMAN PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) - JABATAN KESIHATAN AWAM
18 RAKHELAH BT. MOHD SALIM PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
19 NUR AZURA BT ROSS SULI PEN. PEG. SENIBINA JA29(OSC) - UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
20 AZITA BT ABDUL AZIZ PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT PELESENAN AM
21 MOHD HIZAM B. RADZUAN PEMBANTU AWAM H11  - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
22 NURLIDA BT MOKHTAR AKAUNTAN W41 - JABATAN PERBENDAHARAAN
23 FARADILLA BT. ZALANI PENOLONG JURUTERA JA29 (OSC) - UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
24 HJ. YARAHIM B. MOHAMED ALI PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
25 MOHD SYUKRI B. WAZIRRUDDIN JURUTEKNIK KOMPUTER FT17 - BAHAGIAN SISTEM MAKLUMAT
26 HJH. ZAHARAH BT AHMAD ZAHARI PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) - JABATAN PERBENDAHARAAN
27 CHE' ROS B. AHMAD PEMANDU KENDERAAN H11 - JABATAN KEJURUTERAAN
28 AHMAD NIZA BIN SHAMSUDDIN PEMBANTU PENILAIAN W22 - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
29 KAMARULZAMAN B. AH THAN PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
30 AZLAN B. EE @ BAHARI PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN KEJURUTERAAN
31 SAHARRUDIN B. BIDIN PEMANDU KENDERAAN H11 - PEJABAT YANG DIPERTUA
32 MOHD ASHHAR AMIN B. ALIAS PEN. PEG. PERANCANG JA29  - JABATAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN
33 KONG CHIT SIN PEMBANTU OPERASI N11 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
34 MUHAMMAD HISHAM BIN HASHIM PEGAWAI PERANCANG J41 - JABATAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN
35 AINUN ZAKIAH BT. HJ. ZAINUDDIN PEKERJA AWAM R1(KUP)  (TELEFONIS) - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
36 MUTMAINNAH BT. SELAMAT PEN. PEG. PERANCANG  JA29 - JABATAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN
37 MUHAMMAD FIKRI B. ZANUDEI PEMBANTU OPERASI N11 - UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
38 MOHD RAFIE B. SABRAN PEKERJA AWAM R4 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
39 AZINAN B. ABDUL AZIS PEMANDU KENDERAAN H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
40 RAHIMAH BT RAHIM PEN. PEG. TADBIR N27 - BAHAGIAN PENTADBIRAN & PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
41 AMIRA BT. MOHAMAD PEMBANTU TADBIR N17 (OSC) - UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
42 ROZITAH BT. SHAARI PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT UNDANG-UNDANG
43 MURALLI A/L MURUGAN PEMANDU KENDERAAN H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
44 NUR AMIRAH BT MOHD AZMI PEMBANTU TADBIR (KEW) W17 - JABATAN PERBENDAHARAAN
45 OMAR B. MOHAMAD PENGHANTAR NOTIS N3 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
46 NOR FAZLINA BT MD YAHYA PEMBANTU TADBIR (KEW) W17 - JABATAN PERBENDAHARAAN
47 JAMILAH BT. ABDUL RAHMAN PEKERJA AWAM R1 (KUP) - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
48 NOR ASHIKIN BT. MOHAMED AZMI PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT PERHUBUNGAN KORPORAT & HAL EHWAL KOMUNITI
49 ROSYATIMAH BT  CHOR PEKERJA AWAM R1 (KUP) - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA (R. REHAT)
50 MOHD NORAZLI B. YUSOF PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
51 YUNUS B. HARUN PEN. PEG. PENGUATKUASA N32 (KUP) - BAHAGIAN PENGUATKUASAAN
52 MOHAMAD FAROK B. KAMARUDIN PEKERJA AWAM R1 (KUP) - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
53 ABDUL JAMAL B. RASHID PEOLONG PEGAWAI PERTANIAN G27 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
54 SULAIMAN B. ITAM PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
55 CHE WAI B. ABBAS PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
56 SAHAM B. MANAP PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
57 ROSIDAH BT. ABU BAKAR PEKERJA AWAM R1 (KUP) - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
58 ROSIDI B. ABDUL WAHAB PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
59 ROSLI B. MAHAMAD PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
60 AZROL NIZAM B. CHE' ROS PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN KEJURUTERAAN
61 OMAR B. DANI PEMBANTU AWAM H11 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
62 MOHANA DASS A/L SUPPIAH PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
63 LOKMAN B. LET PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
64 MOHAMAD HAFIZ B. ABU PEN. PEG. PENILAIAN W27 - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
65 AZIZAH BT. MD SHARIFF PEMBANTU TADBIR (KEW) W17 - JABATAN PERBENDAHARAAN
66 ROHAIZAM B. ABDUL WAHAB PENGHANTAR NOTIS N3 - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
67 MOHD RADZI BIN SANNY PEMBANTU TADBIR (KEW) W17 - JABATAN PERBENDAHARAAN
68 NIZAM B. KAMARUDDIN PEMBANTU AWAM H11  - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
69 SABRI B. MOHAMAD PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA (R. REHAT)
70 MOHD IBRAHIM B. TAIB PEMBANTU TADBIR RENDAH N11 (KUP) - UNIT UNDANG-UNDANG
71 ROSSHIDI B. SALLEH PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN PERBENDAHARAAN
72 SAKTHIVEL A/L PARAMA SIVAM PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
73 NORLIAWATI BT ADNAN PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) - JABATAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN
74 FAIRUZ BT. MOHAMED SHAHUDDIN PEMBANTU TADBIR N17 - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
75 HATMIZUMAIRI B. MOHD PAUZI PEMBANTU AWAM H11  - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
76 BAH NGAH A/L RENGLANG PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
77 JOHARI B. KAMARUDDIN PEMBANTU TADBIR W22 - JABATAN PERBENDAHARAAN
78 AHMAD BOHARI B. HASHIM PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) - JABATAN PERBENDAHARAAN
79 MOHD JOHARI B. ISMAIL PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN KEJURUTERAAN
80 ZAHARI B. YAHAYAH PEKERJA AWAM R1 (KUP) - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
81 MOHAMED AMIRUL HADI B. HASSAN PENOLONG JURUTERA JA29 - JABATAN KEJURUTERAAN
82 MD ZULAZLI B. ABU SANI PEMBANTU TADBIR RENDAH N11 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
83 ANIZAN B. DOLLAH PEMBANTU AWAM H11  - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
84 ZAHARI B. MAT DUNGKING PEKERJA AWAM R1 (KUP) - JABATAN KEJURUTERAAN
85 SANTHANA DASS A/L SABASTIAN PEMBANTU AWAM H11 - UNIT KESIHATAN AM
86 MOHD HAFIZ B. ABU TALIB PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
87 MOHD SHAFUAN B. MOHAMED  SHARIFODIN PEMBANTU AWAM H11  - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
88 MAZLAN B. ABDULLAH SANI PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR GOPENG
89 ABDUL WAHID B. ARIF PEKERJA AWAM R1 (KUP) - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
90 MOHD RASTAM B. HASHIM PEMBANTU PENGUATKUASA N22 - BAHAGIAN PENGUATKUASAAN
91 JAMIL B. YUSUF PEMBANTU PENGUATKUASA N17 - BAHAGIAN PENGUATKUASAAN
92 ASRI A/L SIDEK PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR KAMPAR
93 V.SUGUNA DEVI A/L VENGETTAN PEKERJA AWAM R1 (KUP) - JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA (R. REHAT)
94 MOHAMAD FAIZUL B. AMINUDIN PEMBANTU AWAM H11 - UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
95 ABDUL QAYYUM B. JURKAPALI PEMBANTU AWAM H11 - JABATAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN
96 MASRIZA BT. LAZAROUS PEN. PEG. KES. PERSEKITARAN U29 - UNIT KAWALAN PASAR & PENJAJA
BIL. NAMA KAKITANGAN JAWATAN /  GRED NO. KAD PENGENALAN JABATAN / BAHAGIAN  / UNIT
97 AHMAD ROSWAN B. SHAHARUDDIN PEMBANTU AWAM H11 - UNIT KESIHATAN AM & KAWALAN VEKTOR
98 S.THAMILARASAN A/L SELLAVAM PEKERJA AWAM R4 (KUP) - JABATAN KEJURUTERAAN
99 ANUAR B. DOLLAH PEKERJA AWAM R1 (KUP) - JABATAN KEJURUTERAAN
100 ROZZILLA BT MOHAMAD SOM JURUTERA J41 - JABATAN KEJURUTERAAN
101 AHMAD KAMIL B. ABD. JAMAL PEMBANTU AWAM H11  - BAHAGIAN LANDSKAP DAN REKREASI
102 HAMISHAH BT. AHAMED PEN. PEG. UNDANG-UNDANG L29 - UNIT UNDANG-UNDANG'
103 MOHAMED FAIZUL B. ZAKARIAH PEMBANTU TADBIR N17 - UNIT KAWALAN PASAR & PENJAJA

 

PESARA MAJLIS DAERAH KAMPAR TAHUN 2015 / 2016

BIL. NAMA PESARA JAWATAN / GRED TARIKH BERSARA JENIS PERSARAAN JABATAN / BAHAGIAN / UNIT
1 AZIZI B. AZIZ PEMBANTU AWAM H11 7.10.2015 PILIHAN UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR
2 ZURAIDAH BT. THANI PEMBANTU TADBIR (KEW)(W22) (KUP) 9.10.2015 WAJIB JABATAN PERBENDAHARAAN
3 NORIDAH BT. RASADI PEMBANTU TADBIR (KEW)(W22) (KUP) 1.1.2016 PILIHAN JABATAN PERBENDAHARAAN
4 MOHAMAD SIDEK B. ABDUL GHANI PEMANDU KENDERAAN (R6)(KUP) 19.3.2016 WAJIB UNIT PERKHIDMATAN BANDAR MALIM NAWAR

 

@page_break@

MAJLIS ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG 2014 & MAJLIS PERSARAAN ANGGOTA

Kedua-dua Majlis di atas telah diadakan bersempena Perhimpunan Anggota Bil. 3/2015 pada 17 Mac 2015 yang lalu. Seramai 20 orang anggota telah menerima APC 2014 sementara pentadbiran turut menghargai 98 orang anggota melalui Anugerah Perkhidmatan Terpuji 2014. Turut diberikan penghargaan adalah 7 orang anggota yang telah berkhidmat di MDKpr melebihi 31 tahun yang telah dianugerahkan Pingat Lama Perkhidmatan.

Majlis telah dirasmikan oleh Tuan Khairul Amir bin Mohamad Zubir, AMP, Yang Dipertua MDKpr dan turut dihadiri oleh Ahli-ahli Majlis.

Turut diraikan dalam majlis yang sama ialah 5 orang pesara dan Ketua Unit OSC ; Sdri Kok Lai Kuan yang akan bertukar ke MD Kerian bermula pada 1 April 2015.

Sekalung Tahniah & Setinggi-tinggi penghargaan terima kasih diucapkan.

 

1. Senarai penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang 2014

BIL NAMA JAWATAN JABATAN/BAHAGIAN/UNIT
1 ARSAD B. ALANG AHMAD PEMBANTU PENGUATKUASA N22(KUP) JABATAN PENGUATKUASAAN
2 AZROL NIZAM B. CHE' ROS PEMBANTU AWAM H11 JABATAN KEJURUTERAAN
3 FARADILLA BT. ZALANI PENOLONG JURUTERA JA29 (OSC) UNIT PUSAT SETEMPAT (OSC)
4 LOKMAN B. LET PEKERJA AWAM R1 (KUP) BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN MALIM NAWAR
5 MD ZULAZLI B. ABU SANI PEMBANTU TADBIR N17 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN GOPENG
6 MOHD AZMAN B. ARIFFIN PEMANDU KENDERAAN H11 BAHAGIAN LANSKAP DAN REKREASI
7 MOHD IBRAHIM B. TAIB PEMBANTU TADBIR RENDAH N11 (KUP) UNIT UNDANG-UNDANG
8 MOHD NAZIR B. ABU SANI PEMANDU KENDERAAN R3 BAHAGIAN KESIHATAN AM
9 MOHD SHAFII B. ARIFFIN PENOLONG JURUTERA JA29 JABATAN KEJURUTERAAN
10 MOHD SIDEK B. ABDUL GHANI PEMANDU KENDERAAN R6 (KUP) BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN MALIM NAWAR
11 MUTMAINNAH BT. SELAMAT, PPT PEN. PEG. PERANCANG BANDAR DAN DESA JA36 JABATAN PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN
12 NOR AZURA BT. SHAIR PEMBANTU PENILAIAN W17 JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
13 NORSEDAH BT. JERIMI PEMBANTU AKAUNTAN W22 JABATAN PERBENDAHARAAN
14 NUR SYAHIDA BT. PANDAK PEMBANTU TADBIR N17 JABATAN KEJURUTERAAN
15 NURLIDA BT MOKHTAR, PPT AKAUNTAN W41 JABATAN PERBENDAHARAAN
16 PANDAK NAZRI A/L HUSSIN PEMBANTU AWAM H11 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN GOPENG
17 RAJATHRIN A/L NADASON PEKERJA AWAM R1 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN KAMPAR
18 ROZITAH BT. SHAARI PEMBANTU TADBIR N17 BAHAGIAN LESEN PASAR
19 ZULKARNAIN B. BAHARI PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
20 ZULKIFLI B. ABDUL AZIZ PEMBANTU AWAM H11 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAWANGAN GOPENG

 

2. Senarai penerima AnugerahPerkhidmatan Terpuji 2014   
                klik senarai nama

3. Senarai penerima Pingat Lama Perkhidmatan

BIL NAMA JAWATAN JABATAN/BAHAGIAN/UNIT MULA BERKHIDMAT TEMPOH BERKHIDMAT
1 HJ. YARAHIM B. MOHAMED ALI, PJK. PEMBANTU TADBIR N17 UNIT KORPORAT 1.11.1976 38
2 GOH SENG CHEE, PPT PEGAWAI KESIHATAN PERSEKITARAN U41 JABATAN KESIHATAN AWAM 2.5.1978 36
3 RAHIMAH BT. RAHIM,PPT PENOLONG PEGAWAI TADBIR N27 BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA 1.9.1978 36
4 ZURAIDAH BT. THANI, PJK PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) JABATAN PERBENDAHARAAN 1.2.1979 35
5 NORLIAWATI BT. ADNAN PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) JABATAN PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN 10.8.1981 33
6 NORIDAH BT. RASADI PEMBANTU TADBIR (KEW) W22 (KUP) JABATAN PERBENDAHARAAN 10.8.1981 33
7 ROSLI B. OTHMAN PEMBANTU TADBIR N22 (KUP) JABATAN KESIHATAN AWAM 2.1.1982 32

4. Senarai Pesara Tahun 2014/2015

BIL NAMA JAWATAN JABATAN/BAHAGIAN/UNIT TARIKH BERSARA TEMPOH BERKHIDMAT
1 RAMESH A/L MUNUSAMY PEMANDU KENDERAAN R3 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAW KAMPAR 25.4.2014 MENINGGAL DUNIA
2 ABU HASSAN B. OTHMAN PEMANDU KENDERAAN R6 (KUP) BAHAGIAN LANSKAP DAN REKREASI 1.11.2014 PILIHAN
3 SAIDIN B. SUNGIP PEMB. PENGUATKUASA N22 (KUP) BAHAGIAN PENGUATKUASAAN 1.12.2014 PILIHAN
4 NORANI B. HARUN SANI PEKERJA AWAM R4 (KUP) BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAW GOPENG 2.12.2014 WAJIB
5 RAMLEE B. ABDUL MANAN PEMBANTU AWAM H11 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAW KAMPAR 22.12.2014 PILIHAN
6 DERAM SHAH B. TAHARIM PEMANDU KENDERAAN H11 BHG PERKHIDMATAN BANDAR CAW MALIM NAWAR 6.2.2015 MENINGGAL DUNIA
7 JAMALUDDIN B. MOHAMAD PEMANDU KENDERAAN R6 (KUP) BAHAGIAN PENGUATKUASAAN 22.3.2015 WAJIB